הרצאות

בירדני ייעוץ עסקי שיווקי הרצאות ללקוחות שונים לפי צורך, בקשה או עניין.


ההרצאות מתקיימות בבית העסק, במכללות, או בכל מקום לפי הזמנה.
ניתן ליישם כל נושא בהרצאה, קורס או סדנה מעשית.

 

דוגמאות להרצאות:

 

» מבוא ליזמות עסקית

הרצאה הנותנת ניתוח ואפיון של היזם העסקי בימינו: בעיות קלאסיות של היזמים, המלצות למניעת בעיות, הדרכה צעד-אחר-צעד לתכנון שלבי הקמת העסק במינימום סיכונים.

 

» תוכנית עסקית

הרצאה שמטרתה להבין מהי תוכנית עסקית, לשם מה היא נחוצה ואיך כותבים אותה בפועל. הסדנה מחולקת ל-4 פגישות: אפיון, תקציר, מידע ומטרות העסק; גיבוש אסטרטגיה; תכנון, הגדרות ויעדים; וכתיבה תוכנית עסקית.

 

» הקמת עסק

הרצאה שמטרתה הקמת עסק באופן מעשי: תכנון השלבים והיעדים. ההרצאה מחולקת להרצאה פרונטאלית, ולעבודה מעשית של היזמים. בתוכנית: מהו יזם? שלבי הקמה; עלויות ומימון; אסטרטגיה.

 

» עסקים בעולם השיווק

ההרצאה המגדירה מהו שיווק מול עסקים שונים, כאשר המילה הכללית שיווק מתחלקת לכל הפרמטרים הרלוונטיים בתחום, כלומר מיתוג, תמחור, מיצוב שאחריהם מטופלים הנושאים המבוצעים בעסקים, כגון מכירות, שרות לקוחות, פרסום, יחסי ציבור, מוניטין עם התאמות לסוג הקהל בהרצאה.

 

» שיווק פרסום ויחסי ציבור

הרצאה המגדירה מהם שיווק, פרסום ויחסי ציבור, מה הם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהפעילות הנ"ל, כולל עלויות בשוק ותוצאות מוכרות וידועות לפעילויות הנ"ל עם התאמות לסוג הקהל בהרצאה.

 

» עולם המכירות

הרצאה סוקרת את סוגי המכירות השונות של עסקים שונים, סוגי בעיות והתנגדויות מול לקוחות שונים, משא ומתן,שפת גוף, אתיקה מקצועית, שרות לקוחות ועוד עם התאמות לסוג הקהל בהרצאה.

 

» עולם האינטרנט

קורס/סדנה המחולקים לשלוש פגישות. מפגש ראשון – סקירה של האינטרנט מתחילתו ועד היום. מפגש שני – למידת עסקית דרך האינטרנט, מדידה עסקית, מתחרים, שוק וכדומה. מפגש שלישי – ניתוח אתרי אינטרנט קיימים למשתתפי הסדנה, וכלים להקמת אתר לפי מטרות מתאימות.

 

» הקמת אתר אינטרנט

הרצאה/סדנה המחולקת לשלוש פגישות. מפגש ראשון – הגדרת יעדים לקראת קמת אתר, הכנת מסגרות מתאימות, הכנת טקסט מתאים, שימוש בקופירייטר (במידת הצורך). מפגש שני – עיצוב כיעד מתוכנן, מה נידרש מהמעצב כדי ליעל את ההכנה. מפגש שלישי – העברת המידע אל בונה האתר או הטכנאי, אחסון האתר בשרתים שונים,מה הוא דומיין, שליחת הכתובת אל מנועי החיפוש, דואר אלקטרוני תחת האתר ועוד.

 

» שיווק אינטרנטי

הרצאה הסוקרת את כלי השיווק האינטרנטיות מתחילת הדרך, עד לכלים של היום כולל הערכות מחיר של פרסום בפורטלים ובמנועים עכשוויים.

 

» אינטרנט ככלי מקדם מכירות

קורס/סדנה המחולקים ל 4 פגישות, כאשר המטרה היא הדרכה ראשונית וקצרה לגבי עולם האינטרנט (המאיים מבחינת טכנית), סוגים של אתרים למטרות שונות, תכנון הקמת אתר והפעלת האתר ככלי מקדם מכירות. בתוכנית: מה זה אינטרנט? בניית אתר לעסק; שליחת האתר אל הרשת; אינטרנט כערוץ לעולם חיצוני; תחזוקת אתר.